FIVB WT 4* v Ostravě – Zlato pro ČR

4 hvězda v Ostravě přinesla ZLATO pro ČR díky Báře Hermannové a Maki Slukové. Velká gratulace patří také Davidu Schweinerovi s Ondrou Perušičem za krásné čtvrté místo a především všem fanouškům za neuvěřitelnou atmosféru a všem organizátorům bez kterých by něco takového vůbec nebylo. Místo konání v Ostravě – Vítkovicích, bralo dech všem zúčastněným od hráčů až po diváky, protože hrát mezi „železem“ na FIVB WT, to tu ještě nebylo.
Tímto bude žít beach volejbal v České republice ještě hodně dlouho. Už teď se těšíme na příští ročník.

FIVB WORLD TOUR 4 STAR v Ostravě!

S radostí oznamujeme, že ve dne 20 – 24. června se bude konat v Ostravě jeden z nejprestižnějších světových turnajů v plážovém volejbalu pod taktovkou FIVB. Místo konání: Ruská 2993, Ostrava – Vítkovice. Přijeďte podpořit naše reprezentantky a reprezentanty. MIKASA team bude na místě. Podrobné informace naleznete na stránkách Ostravabeachopen nebo FIVB.

Pětidenní akce se bude konat na čtyřech kurtech, které vyrostou přímo v areálu Dolních Vítkovic – objektu zapsaném v seznamu Evropského kulturního dědictví, místě, kde se každoročně konají velké kulturní i sportovní akce.

Kontrast letního sportu a chladného industriálního prostředí je světovým unikátem již nyní vzbuzující zájem. Turnaje se zúčastní ti nejlepší světoví hráči v 32 mužských a 32 ženských týmech.

Kromě předních světových hvězd startují na turnaji i české ženské páry Hermanová/Sluková, Kolocová/Kvapilová a mezi muži se představí hráči Dumek/Berčík, Mysliveček/Pihera, Weiss/Tichý, Gala/Kufa, Perušič/Schweiner.

Patentová technologie šití TwinSTLock™

Špičkové šité míče drží pohromadě technologie šití ”TwinSTLock”(strojní šev je kombinován s vázaným švem) patentovaná značkou MIKASA.  Výsledkem je téměř nulová šance uvolnění švů. Tato technologie také umožňuje používat výrazně tenčí nit pro dokonalejší spoje – při kontaktu s míčem hráč přechody panelů nevnímá a nepociťuje.