O FIRMĚ DASSAR

Firma ing. Kristian ARTNER – DASSAR Sport působí na trhu od roku 1991. Původní náplň činnosti – dovoz a distribuce především sportovního oblečení – se později začala soustředit více na sportovní hardware. Cílem bylo vyplnit na českém trhu mezeru a uspokojit vzrůstající zájem o kvalitní, značkové výrobky, které by postupně nahradily levné, ale ne vždy kvalitní „noname“ zboží.

Prvním úspěchem bylo v roce 1996 získání pozice výhradního distributora italského výrobce špičkových inline bruslí ROCES. Tuto značku není třeba představovat, za léta prodeje na trhu si získala přední místo především v sortimentu fitnesových a dětských bruslí. Vlastní unikátní konstrukční systém BIOMEX, který umožňuje ideální přenos energie nohy do bruslení a tak nižší námahu při dosažení vyšších rychlostí, získal značce pozici v absolutní špičce mezi výrobci kolečkových bruslí.

S masivním rozvojem bruslení potřeboval trh zajistit i dostatek náhradních dílů a příslušenství. To vyústilo v získání zastoupení světového leadra ve výrobě koleček pro inline – další italské firmy HYPER. Jejich výrobky jsou osazovány brusle nejznámějších světových firem a zároveň na kolečkách této značky jezdí přední světoví jezdci, kteří se i přímo účastní na vývoji nových modelů.

V míčových hrách je Česká republika na vysoké úrovni. Donedávna však ne všichni věděli, že absolutní světovou jedničku ve volejbalu a míčích pro beach volejbal představuje japonská firma MIKASA. S míči této značky se hrají veškeré přední světové soutěže. Proto jsme rádi, že v roce 2003 se nám podařilo v ostré konkurenci získat i zastoupení této značky pro Českou republiku.

Zimní sporty představují vysoký podíl prodeje sportovního zboží. Také proto jsme využili nabídky další italské firmy ASKEW a převzali zastoupení této značky na našem trhu. Snowboardová obuv se stala rychle velmi oblíbenou pro svoji kvalitu (Made in EU), klasický špičkový italský design a jistě i příznivou cenovou úroveň.

Současná činnost naší firmy se soustředí na distribuci zastoupených značek především do specializovaných sportovních prodejen. Zde garantujeme vysoce kvalifikovaný prodej odborníky a zajištěný servis. Nejsme příznivci dosažení kvantity za každou cenu a proto se s našim zbožím setkáte v síti různých řetězců pouze v případech, kdy nakoupí z jiných zdrojů v zahraničí, mnohdy i v ne zcela odpovídající kvalitě.

Našemu zaměření neodpovídá provozování „kamenného“ obchodu, a proto jsme se před několika lety rozhodli přiblížit naše zboží zákazníkům prostřednictvím internetu. To nám slouží jednak pro rychlé reagování na potřeby trhu a zároveň přinášíme spolehlivě nejširší nabídku v sortimentu zastupovaných značek včetně garance a servisu. O správnosti tohoto kroku svědčí především neustále stoupající zájem zákazníků.


Dassar in-line brusle

U Cukrovaru 221/5
779 00 Olomouc - Holice
Česká republika

tel.: +420 585 434 662
+420 587 206 114

email: info(a)dassar.cz
skype: dassarsport