Aktuality

27 únor 2018

Technologie šití


Špičkové šité míče drží pohromadě technologie šití ”TwinSTLock”(strojní šev je kombinován s vázaným švem) patentovaná značkou MIKASA.
Výsledkem je téměř nulová šance uvolnění švů. Tato technologie také umožňuje používat výrazně tenčí nit pro dokonalejší spoje - při kontaktu s míčem hráč přechody panelů nevnímá a nepociťuje.


Autor: Mikasa teamZobrazit celou aktualitu
26 únor 2018

Minivolejbal


sestřih toho nejlepšího z dětského turnaje Minivolejbal s Mikasou pod taktovkou Jihočeského volejbalového svazu. VIDEO:
V dětech je budoucnost tohoto krásného sportu a proto chceme poděkovat všem organizátorům celé akce za perfektně odvedenou práci. Radost těch nejmenších prozářila celou Českobudějovickou halu. FOTO:

Autor: Mikasa teamZobrazit celou aktualitu
11 únor 2018

EET


Od 1.3.2017 vzniká velkoobchodům a maloobchodům, včetně e-shopů, povinnost evidovat hotovostní platby (nebo platby provedené platební kartou) prostřednictvím EET. 
Platby (dobírky) vybírané dopravcem, např. Česká pošta s.p., PPL, DPD apod., které tento dopravce převede prodejci (e-shopu) na jeho bankovní účet, takovéto evidenci nepodléhají.
Jelikož v našem e-shopu nelze platit platební kartou a veškeré dobírky vybírané prostřednictvím České pošty s.p. i přepravní společnosti PPL jsou poukazovány na náš bankovní účet, nemáme povinnost tyto platby evidovat prostřednictvím EET. Proto i nadále budete od nás dostávat klasické faktury, na které jste zvyklí, bez EET kodu


OFICIÁLNÍ HERNÍ MÍČ V ČR
https://www.korfbal.cz/

PARTNEŘI
Autor: Mikasa teamZobrazit celou aktualitu

Dassar in-line brusle

U Cukrovaru 221/5
779 00 Olomouc - Holice
Česká republika

tel.: +420 585 434 662
+420 587 206 114

email: info(a)dassar.cz
skype: dassarsport